Webdersanesi
Açıköğretimde yeni dönem geliyor
Açıköğretimde yeni dönem geliyor
YKS Yeni üniversiteye giriş sistemi
YKS Yeni üniversiteye giriş sistemi
Açıköğretimde parçalı sınav uygulaması
Açıköğretimde parçalı sınav uygulaması
Web Sitesi Kullanım Şartları

Sayın Kullanıcı,

www.webdersanesi.com Web Site sine hoş geldiniz,

Aşağıdaki "Kullanım Şartları", www.webdersanesi.com un , siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

www.webdersanesi.com Web sitesine giren yada sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım şartları

1. www.webdersanesi.com web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, www.webdersanesi.com web sitesi ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

2. www.webdersanesi.com web sitesi nde yer alan her türlü bilgi , resim , açıklama ve haber (kısaca "bilgi" sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi nde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgiyi, www.webdersanesi.com dan temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle www.webdersanesi.com un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

3. www.webdersanesi.com, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve www.webdersanesi.com web sitesi nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. www.webdersanesi.com, web sitesi nin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

4. Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının www.webdersanesi.com sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, www.webdersanesi.com, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

5. Kullanıcılar ile www.webdersanesi.com arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda , www.webdersanesi.com elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir.

6. Site Türkiye kanunlarına göre kurulmuş ve işletilmektedir. Site hakkındaki ihtilafların çözümünde Türkiye kanunları uygulanacaktır ve Türk mahkemeleri yetkili olacaktır.

7. www.webdersanesi.com web sitesi, "kullanım şartları"nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Bu siteyi kullanarak bu "Kullanım Şartları"nda yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Bu metinde yer alan yasal sorumlulukları kabul etmediğinizi belirtiyorsanız, bu Web Sitesini kullanmayın.

Çok İzlenenler
Sayı Sistemleri

----------------
Rasyonel Sayılar

----------------
Foto Galeriden..
 
Foto Galeri
 
Ilgin Bilgiler
 Niçin gıdıklanıyoruz ?
 Kediler nasıl hep dört ayak üzerine düşerler ?
 Saatin akrep ve yelkovanı niçin sağa dönüyor ?
 Niçin gülüyoruz ?
 Matemde bayraklar niçin yarıya indirilir ?
 Elma kesilince niçin kararıyor ?
 Yüzme yarışları niçin dört ayrı stilde yapılıyor ?
 Neden esneriz ?
 İskambil kağıtlarındaki şekillerin anlamı nedir ?
 Kediler nasıl hep dört ayak üzerine düşerler ?

Anasayfa   Egitim  SBS   DGS   KPSS   KPDS-ÜDS   ALES   AÖF   Yüksekögretim   E-Dershane  Kurs Rehberi   Fotogaleri  Eglence   Reklam & Iletisim 
Gizlilik Sözlesmesi - Kullanim Antlasmasi
Yandex.Metrica    Öğretmen Alemi  Eğitim Bilimleri