Webdersanesi
Açıköğretimde yeni dönem geliyor
Açıköğretimde yeni dönem geliyor
YKS Yeni üniversiteye giriş sistemi
YKS Yeni üniversiteye giriş sistemi
Açıköğretimde parçalı sınav uygulaması
Açıköğretimde parçalı sınav uygulaması

Açıköğretim kayıtları son gün 26 Kasım


Tarih 03-11-2010   Yorum Ekle !Sen de yorumunu ekle ! Yazi Küçült Yazi Küçült AÖF Video Görüntülü Dersler Konu Anlatimlari

Anadolu Üniversitesinin (AÜ) Açıköğretim, İktisat, İşletme fakültelerinde 25 Ekimde başlayan internet başvuru ve kayıt işlemleri 26 Kasımda sona erecek.

AÜ Rektörlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, internet başvuru ve kayıt işlemleri kapsamında meslek yüksekokulları ile Açıköğretim Fakültesi ön lisans programlarından mezun olanların ''dikey geçiş'', 2010 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilenlerin ''ek yerleştirme'', açık veya örgün yükseköğretim programlarından mezun olanlar ile örgün yükseköğretim programlarında öğrenci olanların ''ikinci üniversite'', 4 yıllık fakültelerden ön lisans diploması alarak ayrılanların ''lisans tamamlama'' ve ''okul öncesi öğretmenliği lisans tamamlama'' işlemleri yer alıyor.

 
25 Ekim-26 Kasım tarihleri arasında http://aofkayit.anadolu.edu.tr adresinden internet başvuru ve AÖF bürolarından kayıt olmak üzere iki aşamalı gerçekleştirilen sistemde, ayrıca ''lisans öğrenimine hazırlık programında başarılı olup fakültelerinin 3. sınıfına kayıt'' hakkı kazananların kayıt işlemleri de 25 Ekim-24 Aralık tarihleri arasında yapılacak.
 
Adaylar, internet başvuru ve kayıt kılavuzu ile öğrenci kılavuzuna http://www.anadolu.edu.tr adresindeki ''Açıköğretim'', ''Kılavuzlar'' linkinden ya da http://aofkayit.anadolu.edu.tr internet başvuru sitesinden ulaşabilecekler.
 
Adayların kılavuzda ve internet başvuru sitesinde açıklanan kayıt belgelerini hazırlayarak kaydın son günlerini beklemeden illerinde bulunan AÖF bürosuna başvurmaları ve 25 Ekim–26 Kasım tarihleri arasında kayıtlarını mutlaka yaptırmaları gerekiyor.
 
Adaylar, AÖF bürolarına 4441026 nolu telefondan ulaşabilecek. Belirtilen kayıt tarihlerinden sonra kayıt yapılamayacak ve mazeret kabul edilmeyecek.
 
AA
 

 Yorum - Tartisma - Soru - Cevap

Bu kategorideki son haberler:

Açıköğretimde yeni dönem geliyor

Açıköğretim sınavlarında büyük değişiklik!

AÖF ders ekleme ve ders silme nasıl yapılıyor

AÖF Akademik Takviminde değişiklik yapıldı

AÖF dönem sonu final sınavı soruları ve cevapları

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) soru ve cevapları 2014

Çok İzlenenler
Sayı Sistemleri

----------------
Rasyonel Sayılar

----------------
Foto Galeriden..
 
Foto Galeri
 
Ilgin Bilgiler
 24 ayar altın ne demektir ?
 Yalan makinesi nasıl çalışır ?
 Erkekler niçin kravat takar ?
 Yirmi yaş dişimiz niçin geç çıkıyor ?
 Erkekler niçin kravat takar ?
 Hamburgerin adı nereden geliyor ?
 Merdivenin altından geçmek neden uğursuzluk sayılır ?
 Saatler niçin ileri geri alınır ?
 Mum yanınca niçin geriye bir şey kalmıyor ?
 Yıldızların ışıkları gece niçin kırpışıyor ?

Anasayfa   Egitim  SBS   DGS   KPSS   KPDS-ÜDS   ALES   AÖF   Yüksekögretim   E-Dershane  Kurs Rehberi   Fotogaleri  Eglence   Reklam & Iletisim 
Gizlilik Sözlesmesi - Kullanim Antlasmasi
Yandex.Metrica    Öğretmen Alemi  Eğitim Bilimleri