Webdersanesi
Açıköğretimde yeni dönem geliyor
Açıköğretimde yeni dönem geliyor
YKS Yeni üniversiteye giriş sistemi
YKS Yeni üniversiteye giriş sistemi
Açıköğretimde parçalı sınav uygulaması
Açıköğretimde parçalı sınav uygulaması

AÖF bürosu önünde kayıt kuyruğu


Tarih 14-10-2012   Yorum Ekle !Sen de yorumunu ekle ! Yazi Küçült Yazi Küçült AÖF Video Görüntülü Dersler Konu Anlatimlari

Tekirdağ'da Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) kayıtlarını yaptırmak ve yenilemek isteyenler, öğrenci kayıt bürosu önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Tekirdağ'da AÖF bürosu önünde kayıt yenilemek ve kayıt yaptırmak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu. 300 metrelik kuyruğa giren adayların bazılarına sıra gelmeden mesai bitti. Son kayıt tarihi 16 Ekim 2012 tarihinden itibaren kayıt yaptırmak isteyen ve açık öğretim kayıtlarını yenilemek isteyen adaylar Tekirdağ AÖF bürosu önünde uzun kuyrukların oluşmasına neden oldu. 3 kişinin görev yaptığı büroda bekleyen bazı adaylara sıra gelmeden mesai bitti.

Beklemekten sıkılan bazı adaylar güneşten korunmak için ellerindeki kayıt belgelerini başlarına tuttu. Kayıt yaptırmak isteyen bazı öğrenciler ise gazete ve kitap okumayı tercih etti. Bazı adaylar ise işlemlerin yavaş olmasına tepki gösterdi.

Sabahtan beri sıra beklediğini ifade eden bir bayan öğrenci, "Sabah 8'den beri sıra bekliyorum. Sıradan çıkıp hastanede göz muayenesi oldu. Hala sıra gelmemiş. Resmen rezalet" dedi.
Sıranın kendilerine gelmesini beklediklerini ifade eden bir başka öğrenci ise, "Artık hastanede bile insanlar bu kadar sıra beklemiyor. Açık öğretim büroları ilçelerde de olsa bu sıkıntı yaşanmaz. Biz ilçeden geldik sabahtan beri kuyruk bekliyoruz" dedi.

2 gündür sıra beklediğini ifade eden Fatih Yandal isimli öğrenci, "Dün bekledik sıra gelmedi. Bugün 4 saatte 15 metre ilerleyebildik. Bir türlü sıra gelmiyor. Yarın düğünüm var düğün hazırlıklarını bırakıp buraya kayıt olmaya geldik" dedi.Yorum - Tartisma - Soru - Cevap

Bu kategorideki son haberler:

Açıköğretimde yeni dönem geliyor

Açıköğretim sınavlarında büyük değişiklik!

AÖF ders ekleme ve ders silme nasıl yapılıyor

AÖF Akademik Takviminde değişiklik yapıldı

AÖF dönem sonu final sınavı soruları ve cevapları

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) soru ve cevapları 2014

Çok İzlenenler
Sayı Sistemleri

----------------
Rasyonel Sayılar

----------------
Foto Galeriden..
 
Foto Galeri
 
Ilgin Bilgiler
 Merdivenin altından geçmek neden uğursuzluk sayılır ?
 Kağıt nasıl yapılıyor ?
 Kağıt nasıl yapılıyor ?
 Barkod nedir ?
 Patlamış mısır nasıl patlıyor ?
 Saatin akrep ve yelkovanı niçin sağa dönüyor ?
 Sirk çadırları niçin daima daire biçimindedir ?
 Uçaklar arkalarında niçin bulut bırakıyorlar ?
 Erkek bebeklerin giysileri niçin mavidir ?
 İngilizce'de hindiye niçin Turkey deniliyor ?

Anasayfa   Egitim  SBS   DGS   KPSS   KPDS-ÜDS   ALES   AÖF   Yüksekögretim   E-Dershane  Kurs Rehberi   Fotogaleri  Eglence   Reklam & Iletisim 
Gizlilik Sözlesmesi - Kullanim Antlasmasi
Yandex.Metrica    Öğretmen Alemi  Eğitim Bilimleri